צלם: רונית סבירסקי
ספא חדש ברמת אביב ג'
צלם: רונית סבירסקי
חדר טיפולים זוגי
צלם: רונית סבירסקי
חדר טיפולים ליחיד
צלם: רונית סבירסקי
חדר טיפולי קוסמטיקה

גימל על מפת הטיפולים 

מאת: רונית סבירסקי

 

החדשות שמסעירות בימים אלה את צפון תל אביב הן שיש ספא ברמת אביב ג'. דווקא מעוז הפינוקים והכסף לא זכה עד היום למגע יד מלטפת של מעסה מקצועי. עכשיו זה קורה ובסטייל. סימה פישר בעלת בוטיק בלב מרכז שוסטר הבינה שיש לגימליות חסך משמעותי בטיפולי גוף והפכה את החלל הגדול מתחת לחנות הבגדים שלה למרכז ספא מעוצב בשם FASHION&SOUL או  FASHION &SPA או בקיצור F&S. עם מחפשים סימנים בכוכבים הרי אלה הם גם ראשי התיבות של סימה פישר.

 

כורסאות בסגנון לואי

הצבעים הנכונים של שחור-לבן מככבים בכל פינה. נברשת גדולה ומעוצבת מעל לדלפק הקבלה השחור, כורסת רטרו אלגנטית מרופדת בשחור ומולה פינת מנוחה עם כורסות רטרו לבנות. 7 חדרי טיפולים בצבעי שמנת ותאורה מעומעמת מכניסים מיד לאווירה המרגוע כמצופה. שני חדרי טיפולים מוקדשים לטיפולי קוסמטיקה, פנים ועיצוב גבות, ארבעה חדרי טיפולים מהם שנים זוגיים עם ג'אקוזי ושניים ליחידים. חדר נוסף מיועד לטיפולי שיזוף וצבע בהתזה.

 

שבלונות לעיצוב גבות

פישר הקיפה את עצמה בצוות מומחים. רונית אלנר בעלת וותק של שנים בתחום טיפולי האנטי אייג'ינג הצטרפה לצוות המטפלים. קרין בר הכניסה את הגימיק המתבקש והביאה איתה שבלנות לעיצוב גבות. היא מניחה את השבלונה על הגבה ומציירת בצבע עמיד את הצורה המבוקשת. כשמגיעים אליה למספר טיפולים היא משקמת ומעצבת גבות מחדש. במסגרת טיפולי היופי מוצעים גם פדיקיור, מניקור, איפור וטיפולי שעווה.

 

יוצאים זקופים 

בתחום העיסויים המגוון נע מהטיפולים הקלאסיים בנוסח שבדי, תאילנדי ושיאצו עד האיורוודה בארבע ידיים. במקצה הטיפולים הקלאסיים כבשה לעצמה מקום של כבוד ויקי שמתמחה בטיפול בספורטאים בשיטת עיסוי רקמות עמוק. אלה שמחפשים לקום ממיטת הטיפולים ולהרגיש חדשים מומלץ לעבור תחת ידיה. פינוקים לא תקבלו אצלה אבל תצאו משם זקופים עם שרירים מעוסים היטב.

 

סדין חשמלי ומגבות מחוממות 

פישר למדה את נושא הפינוקים לעומק וכבר מיישמת בספא החדש את כל השדרוגים המוכרים בעולם. סדין חשמלי מונח על מיטת הטיפולים, המזגן אינו מקפיא והמוסיקה אינה משתלטת על האוזניים. הפינוק האולטימטיבי מושג על ידי מכשיר מיוחד שנועד לחימום מגבות. במהלך הטיפול מניחים מגבות חמות על הרגליים, מתחת לעורף ועל הפנים "כפינאלה" לסיום הטיפול.  מעולה לאוהבי הנירוונה.

 

פתוח כל השבוע 22:00-09:00 ובשישי עד 16:00, ספא גימל, אחי מאיר 23, מרכז שוסטר רמת אביב ג' טל. 03-7447164

|
|
|
|