צלם: לינדה שלזינגר
מפגשי תרבות ואמנות אל מול נוף גלילי - "קאסה לינדה"

נושמים תרבות בקאסה לינדה

"קאסה לינדה", גלריה לאומנות שימושית, בראש פינה תקיים מידי חמישי בערב, החל מהשעה 20:30, מפגשי תרבות ואומנות במרפסת הקרירה של הגלריה, אל מול הנוף הגלילי. המפגשים מגוונים  ויכללו שתייה קרה וחמה, כיבוד קל ואווירה אינטימית. בקאסה לינדה ניתן גם מתנות ייחודיות שנוצרו באהבה על ידי עשרות אומנים ישראלים, המציגים יצירתם בגלריה, במחירים  שווים לכל נפש.

 

גלריה לאמנות שימושית, "קאסה לינדה" (צילום: לינדה שלזינגר)

 

פירוט המפגשים:

 

 

על עולמה של קוראת בקלפים

הצצה על קצה המזלג אל עולם קלפי הטארוט. 20 שנות ותק מאפשרים מפגש קולח, מתובל בהומור וסיפורים מעניינים. כל משתתף יוכל לשאול את הקלפים שאלה וכמובן לקבל תשובה, עם נחמה מירב.

מתי: חמישי, 4 באוגוסט, 20:30

מחיר: 49 שקל למשתתף

 

חוכמת הבריאות

"כשם שחושך אין מגרשים במקלות אלא באור, כך מחלות יש לסלק בבריאות ולא בתרופות." הבריאות, על פי הסינים הינה נקודת המפגש בין חומר לרוח, גישה הוליסטית זו מאפשרת הבראה מספקת, הרזיה בטוחה, חיי רגש תקינים ואחרים. ד"ר גדעון רון, מוותיקי העוסקים ברפואה הסינית בישראל.

מתי: חמישי, 11 באוגוסט, 20:30

מחיר: 49 שקל למשתתף

 

מפגשים של תרבות ואמנות בגלריה

 

נשים באמנות

על תפקידה ומקומה של האישה בעולם האמנות. כיצד קורה שלמרות היותן המוזה לרוב יצירות המופת, מעט מאוד נשים, בהשוואה לגברים, שחקו תפקיד פעיל בהיסטוריה של האמנויות היפות. עם קלרי נצר, מרצה ואמנית יוצרת בתחום הציור.

מתי: חמישי, 18 באוגוסט, 20:30

מחיר: 49 שקל למשתתף

 

סדנת משחקי יין

סיפורים פיקנטיים וטיפים על יין. טעימות של יינות איכותיים לצלילי שנסונים צרפתיים ובליווי כיבוד עשיר. את הסדנה תנחה הייננית איילת הר- אבן.

מתי: חמישי, 25 באוגוסט, 20:30

מחיר: 79 שקל ליחיד, 150 שקל לזוג

 

מספר המקומות מוגבל בכל מפגש, יש להירשם מראש.

טלפון להזמנות: 052-6786699 , 04-9983666 

"קאסה לינדה", דרך הטחנה 10, ראש פינה

 

|
|
|
|