טיולים בארץ

מאת: רונית סבירסקי
אתר הטיולים www.photour.co.il מציע טיולים בארץ ועידכון יומי של אטרקציות,פעילויות,אירועים, מופעים וטיולים מודרכים במדור "מה קורה ברגע זה"

 

חבורת מטיילים חסרי מנוח, שחורשים את הארץ ונוסעים ליעדים שונים בחו"ל הקימו את אתר האינטרנט www.photour.co.il הם החליטו לרכז בו את כל מה שחסר להם כמטיילים עצמאים לפני יציאה לשטח. האתר מספק מידע על טיולים בארץ ואתרים בארץ ובעולם ומציג גלריות צילומים שצולמו בעשור האחרון באלפי אתרי תיירות ברחבי הארץ וביעדים לא שגרתיים בעולם והחידוש האינטרנטי - "מה קורה ברגע זה" - מידע שוטף שמעדכן מדי יום לגבי אטרקציות, פעילויות, מופעים ואירועים בכל רחבי הארץ.

מסלולי טיולים בארץ ובעולם 

יוזמי האתר פנו אל מדריכי טיולים, כתבים בתחום התיירות, מומחים לנופש ופנאי ולצלמים שמתעדים את מסעותיהם בארץ ובעולם. כך יצרו אוסף מקיף של כתבות שמציג את התרשמותם האישית של המטיילים תוך הכרת השטח באופן יסודי. האתר מחולק לקטגוריות לפי אזורים גיאוגרפיים: טיולים בגולן ובאצבע הגליל, טיולים בגליל העליון, טיולים בגליל המערבי, טיולים בגליל התחתון, טיולים בכנרת ובעמק הירדן, טיולים בעמקים ובגלבוע, טיולים בחיפה ובכרמל, טיולים במישור החוף, טיולים ברמת מנשה ובשרון, טיולים בהרי יהודה, טיולים בשפלת יהודה, טיולים בים המלח, טיולים במדבר יהודה, טיולים בצפון הנגב ולכיש, טיולים במצפה רמון, טיולים בערבה ובאילתטיולים בתל אביב, טיולים בירושלים, מסעדות, צימרים ומלונות בגליל, מסעדות, צימרים ומלונות בעמקים, מסעדות ומלונות בחיפה מסעדות ומלונות בתל אביב, צימרים ומלונות במרכז הארץ, מסעדות ומלונות בירושלים, מסעדות, צימרים ומלונות בדרום. ניתן לחפש בו מידע על פי נושאים מוגדרים. לדוגמה מסלול טיול בעמק בית שאן כולל פרטים על ישובים מעניינים באזור, מסעדות ביתיות, אירוח כפרי, סיורים מודרכים, גלריות, משקים אורגניים וטיולי כרכרה. כתבות נוספות מציגות צימרים בעלי ייחוד, פעילויות ספורט אקסטרים, חניוני לילהבתי קפה ופינות נסתרות. הכתבות כוללות מספרי טלפון ופרטי התקשרות למקומות שנכתב עליהם. בנושא מסעות בעולם מופיעות כתבות שמתארות יומן מסע המאפשר יציאה בעקבות הכותב לפי חוויותיו והמלצותיו.

עידכון יומי של אטרקציות, פעילויות, מופעים והופעות בכל הארץ 

המדור  "מה קורה ברגע זה?" הוא ייחודי באינטרנט ומאפשר למטיילים להתעדכן בזמן אמת לגבי אטרקציות, פעילויות, אירועים, מופעים, טיולים של הגופים הירוקים, הופעות ואפילו קונצרטים והופעות מיוחדות בכל רחבי הארץ. הנתונים מתעדכנים מדי יום ומאפשרים למטייל לבחור את הפעילויות המתאימות לו ביום היציאה למסלול הטיול או החופשה המתוכננת. אלה שמצוידים בטלפון נייד עם חיבור לאינטרנט יוכלו לגלוש תוך כדי תנועה בשטח ולהתעדכן לגבי פעילויות, מסעדות ואפשרויות לינה. ניתן גם לקבוע את המסלול בהתאם להתרחשויות והאטרקציות המרכזיות שיהיו באותה תקופה. כמו כן, יושם דגש גם על מקומות שמתאימים למגזר הדתי, מסעדות כשרות, צימרים לשומרי שבת, יקבים ומחלבות כשרות.

 

טיולים בארץ

טיול באגמון החולה

טיול בטיילת "שביל עמי"

מסלולי טיול לאורך נהר הירדן

טיול בעקבות אוכל רחוב בצפת

חניוני פיקניק במרום הגליל

דרך נוף הרי נפתלי

טיול בשמורת עין אפק

טיול בשביל אוהד סובב נופית

טיול בפארק המעיינות

טיול לאורך נחל הקישון

טיול בשוק רמלה

טיול בטיילת רדינג בתל אביב

טיול על טיילת החומות בירושלים

טיול בשכונת נחלאות בירושלים

טיול בפארק הלוחם ביער חרובית

טיול בדרך החלמוניות ביער יתיר

אילת מתחת למים

מאגרי מים מצפון לדרום

|
|
|
|
|