צלם: רוני סלע
פינות פיקניק ומנגל
צלם: רוני סלע
מתחם דיג לילדים
צלם: רוני סלע
לדוג את האפיקומן - "דג בכפר" במושבה יקנעם חוגג את פסטיבל ה"אפיקודג" בחג הפסח
צלם: רונית סבירסקי
מרחבים של טבע ונוף
צלם: רוני סלע
דיג משפחתי עם חכות

פסטיבל "אפיקודג"

מתחם "דג בכפר" במושבה יקנעם מקיים בחופשת הפסח פעילות לכל המשפחה סביב אגם גדול עם שפע של דגים. פסטיבל "אפיקודג" נושא פרסים ומשלב חווית דיג והפנינג משפחתי עם מתנפחים, בריכות שכשוך, בימבות, טרמפולינה, מתחם פיקניק וקמפינג. 17-11 באפריל 2017

 

פסטיבל "אפיקודג" בפארק "דג בכפר" במושבה יקנעם הוא הפנינג משעשע של דיג לכל המשפחה שיתקיים בין התאריכים 17-11 באפריל 2017. באגם ימתינו למשתתפים דגים אדומים שהם "האפיקומן" ומי שיצליח לדוג אותם יזכה בפרס. בנוסף, מתקיימות במקום פעילויות מיוחדות של דיג לילדים בבריכות קטנות עם הדרכה וחכות, מתנפחים רטובים ויבשים וליטוף דגים. ניתן להשתעשע במתקני טרמפולינה, בימבות, בריכת כדורים לקטנים ובריכת שכשוך, כדורים מרחפים עם חץ וקשת, ארגז חול ומחפרונים.

 

 דיג משפחתי  ב"דג בכפר"   צילומים: רוני סלע

 

ניתן ללון באתר בקמפינג אוהלים או בקרוואנים בהזמנה מראש ובתוספת תשלום. כמו כן, ישנם שטחי פיקניק, מתקני מנגל, מזנון ושירות לניקוי דגים. האתר פתוח כל השנה, שבתות, חופשות הילדים, בחגים ובחול המועד. 

 

 

פסטיבל "אפיקודג" לפסח ב"דג בכפר"     צילום: רוני סלע

 

מתקני שעשועים ופיקניק

"דג בכפר" הוא פארק דיג ירוק וגדול הממוקם למרגלות הכרמל מוקף מדשאות רחבות ידיים וצופה אל הנופים הירוקים של רמת מנשה. סביב האגם פזורים שולחנות וכסאות, ערסלים, סככות צל, פינות פיקניק ומתקני גריל. המבקרים יכולים לבלות בפעילות דיג, לשכור חכה, לדוג דגים, להכין אותם על האש או לקחת הביתה. אפשר לנוח בצל העצים בעוד הילדים משתעשעים בפעילויות ובמתקנים. הילדים מקבלים הדרכה מקצועית כיצד לדוג דגים בבריכת הקטנים. המבוגרים יכולים לדוג עצמאית, לקבל שירות ניקוי לדגים ולהכין אותם על האש. לרשות המבקרים מתקני מנגל והשכרת ציוד דיג.

 

פעילויות ילדים והדרכה בדיג   צילום: רוני סלע 

 

ימי כיף וגיבוש

האתר מציע ימי כיף וגיבוש לארגונים ולקבוצות, בתי ספר, גני ילדים, קייטנות, ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות ואירועים מיוחדים. בלילות הקיץ מתקיים דיג לילי באגם, לינה קמפינג וקרוואנים.

 

הפארק פתוח למבקרים בפסח ובחול המועד בין השעות 18:00-08:00 מתחם הילדים פתוח 17:00-10:00, מחיר כניסה: מבוגר 35 שקל, ילד מגיל שנתיים 49 שקל, לינת קמפינג 89 שקל לאדם (עד גיל שנתיים ללא תשלום) טל. 04-9894095, 04-9590328, או באתר  http://www.dag-bakfar.com/

 

בניית אוהלים עצמית   צילום: רוני סלע

 

פארק מוקף טבע ויערות

המקום הוקם בשנת 1989 כיזמות חקלאית-תיירותית. פארק משפחתי שסובב סביב אגם מים גדול וממוקם בסמיכות למרחבי רמת מנשה. המבנה הטופוגרפי של רמת מנשה מורכב מגבעות עגולות ונמוכות שאינן עולות על 400 מטרים מעל פני הים. מרבית השטח מכוסה ביערות שניטעו על ידי האדם עם שמורות מרשימות של אלון התבור. פלגי מים זורמים, צמחיית נחלים ועץ בר נדיר בשם "אולמוס שעיר". בסוף הקיץ תוכלו לראות אלפי פרפרים בצבעים שונים וחדי העין יקלטו את הצבאים שחיים ביערות.

 

נופי פארק רמת מנשה    צילום: רונית סבירסקי

 

שומרים על הטבע למען הדורות הבאים

ארגון אונסק"ו העולמי הכריז על חבל ארץ רמת מנשה כ"מרחב ביוספרי" בשנת 2012. הכוונה היא שתושבי האזור ישמרו וישפרו את הטבע סביבם למען הדורות הבאים. למזער ולהקטין את השינויים שמתרחשים בעידן המודרני, להותיר נוף ירוק, איכות חיים, אקולוגיה, לשמר את ערכי החקלאות המסורתיים ולאזן בין פיתוח לשימור. משפחת "דג בכפר" מגשימה את החיבור בין האדם, הדג והטבע ומקרבת את המטיילים אל חוויות כפריות והיכרות עם עולם הדיג. במשך כל שנות הפעילות של "דג בכפר" נוהגים לפקוד את המקום בני הדור השלישי, הורים שזוכרים את עצמם כילדים בפארק וסבים שמגיעים עם הנכדים.

 

הפארק פתוח למבקרים בפסח ובחול המועד בין השעות 18:00-08:00 מתחם הילדים פתוח 17:00-10:00, מחיר כניסה: מבוגר 35 שקל, ילד מגיל שנתיים 49 שקל, לינת קמפינג 89 שקל לאדם (עד גיל שנתיים ללא תשלום) טל. 04-9894095, 04-9590328, או באתר  http://www.dag-bakfar.com/

 

 

  

 

|
|
|
|
|