אופרה מול הים

 

ים, שקיעה ואופרה ללא תשלום תחת כיפת השמים בנמל תל אביב. הזדמנות נפלאה לצפות בזמרי האופרה הישראלית כשהם מבצעים להיטים קלילים וידועים מ"כרמן" "אהבה בפריז" ו"מאופרה למחזמר" בימי רביעי עד 17 בספטמבר 2014

 

מתחם הבילויים של "יריד המזרח" בנמל תל אביב בחר בשילוב מוצלח של מיקום, אווירה, שעת שקיעה פסטורלית מול הים ומופע אופרה קליל בימי רביעי של חודשי הקיץ ללא תשלום. עד 17 בספטמבר יופיעו זמרי האופרה הישראלית באמפי הטריבונה עם להיטים קלילים מיצירות מפורסמות ביניהן: "כרמן וחברותיה", "שיר אהבה ישן", "חגיגת נפוליטניים", "שש הסופרניות", "אהבה בפריז" ו"מאופרה למחזמר".  ההופעות ילוו בהנחיה ובהסברים. בשעה 20:30 תתקיים קבלת פנים ובשעה 21:00 יתחיל המופע שימשך כשעה. 

 

 

אריות מפורסמות מתוך האופרה "כרמן" עם האופרה הישראלית ביריד המזרח    (צילום: יוסי צבקר)

 

 

תוכנית המופעים המלאה: 

 

3 בספטמבר, "כרמן וחברותיה"    

להיטים מהאופרה כרמן ונעימות צועניות אחרות. כרמן היא אחת האופרות הפופולאריות ביותר המלאה במקצבים תוססים ובאריות אהובות ומוכרות. הקונצרט כולל את מיטב הלהיטים מהאופרה כרמן ועוד קטעי זמר צועני מוכרים ואהובים, נטע שיזף ושני רקדנים נוספים.

                      

10 בספטמבר, "חגיגת שירים נפוליטנים" 

שירים נפוליטנים עם מיטב זמרי הטנור הישראלים. השירים הנפוליטניים הם אוסף של להיטים אהובים שמבוצעים על ידי זמרי טנור בכל רחבי העולם. השירים מוכרים ואהובים ביותר.

 

17 בספטמבר, "שש סופרניות"

מופע מדליק של שש זמרות סופרן צעירות ויפות עם אריות אהובות מאופרות, אופרטות ומחזות זמר (מי צריך שלושה טנורים כשיש שש סופרניות).

קונצרט מרתק עם שש זמרות סופרן בסגנון שלושת הטנורים אבל עם כפול משתתפים. תכנית של להיטים פופולאריים מעולם האופרה והזמר הקל.

 

הצגות ומופעי ילדים ללא תשלום

פעילות נוספת ללא תשלום שמוצעת למשפחות ולילדים בחודשי הקיץ הן מופעים מוסיקליים, הצגות ילדים ידועות וסדנאות יצירה שנערכות בהשראת ההצגה. בין המופעים וההצגות: הביטלס לכל המשפחה, מחסן השטוזים של בתיה, רינת גבאי, פינוקיו, דירה להשכיר ועוד. ההצגות מתקיימות בימי שלישי בשעה 18:30. לתוכנית המלאה

 

שעשועי מים במזרקה מוזיקלית

אטרקציה רטובה ומשעשעת היא המזרקה הממוקמת ליד גלידת "אייסברג וולקנו". זרמי המים הבוקעים מהרצפה בגבהים שונים הם מקור שעשוע רטוב ומהנה לילדים שמגיעים במיוחד בבגדי ים. לאחרונה, המזרקה שודרגה והיא משלבת מוזיקה עליזה ותאורה צבעונית שמעצימות את חווית המשחק. בשעות הערב לאחר השקיעה המוזיקה והתאורה הצבעונית מוסיפות למזרקה אפקטים מיוחדים.

 

 

 

 מזרקה מתפרצת מתוך האדמה בגבהים ועוצמות שונות - שעשועי קיץ רטובים  (צילום: יח"צ)

 

 

מתחם עם היסטוריה

יריד המזרח הוא פרויקט בילוי, תיירות ומסחר חדש ומתקדם ששופץ ושומר על ידי חברת 'אתרים' ועיריית תל-אביב בהשקעה של למעלה מ-100 מיליון שקל. הפרויקט ממוקם במתחם ההיסטורי של יריד המזרח, בצפון תל-אביב על שפך הירקון ומשחזר את ימיו הגדולים של יריד המזרח מימי טרום הקמת המדינה. בשימור המקום נעשה שילוב של חידושים מתקדמים כמו באתרי בילוי ומסחר בערים הגדולות והמובילות בעולם. כל התשתית הוקמה מחדש, כל הבניינים שופצו וחודשו והותאמו לדרישות העכשוויות של המבקרים ושל בעלי העסקים.

 

יריד המזרח המחודש מציע לתל-אביבים ולאורחי העיר מכל רחבי הארץ ומחו"ל חוויות בילוי מגוונות, חוויות שופינג ושפע אירועי תרבות ובידור. האתר הותאם לנוחות משפחות עם ילדים ובמקום שבו היה אצטדיון "המכביה" ההיסטורי הוקם  גן משחקים חדשני ומשוכלל עם פינות ירוקות ומדשאות ומתקנים שמתאימים לילדים בגילים שונים.

 

לפרטים: http://www.yarid-hamizrach.co.il/

 

|
|
|
|