קיץ של ילדים בבית אבי חי

"פסטיבל אותיות" מיועד לילדים בכלל ולאלו העולים לכתה א' בפרט. פסטיבל ססגוני שיתקיים בחצר בית אבי חי עם סדנאות יצירה, משחקי וזיכרון ושעות סיפור מפי סופרות הילדים המוכרות דתיה בן דור, נירה הראל ושלומית כהן–אסיף. בימי שלישי-חמישי, 28-26 באוגוסט

 

פסטיבל אותיות

בסוף החופש, במשך שלושה ימים בין התאריכים 28-26 באוגוסט, יתקיים אירוע "פסטיבל אותיות" לילדים שכבר יודעים ומכירים את האותיות העבריות ולאלו העולים לכיתה א' במיוחד. הילדים והוריהם יחגגו את האירוע המרגש בפסטיבל ססגוני שיתקיים בחצר בית אבי חי עם סדנאות יצירה, משחקי וזיכרון ושעות סיפור מפי סופרות הילדים המוכרות דתיה בן דור, נירה הראל ושלומית כהן – אסיף. במקביל, יקיים אתר האינטרנט של בית אבי חי פרויקט מיוחד שבו יהיה ניתן לשמוע סיפור בהמשכים, לצבוע פוסטר של אותיות והצעה כיצד לקיים טקס משפחתי-אישי לכבוד הכניסה לבית הספר.

 

הסופרת והמשוררת שלומית כהן-אסיף תשוחח עם הילדים (צילום: יעל-שחר שריד)

 

שיאו של "פסטיבל האותיות" יהיה בסדרת מפגשים עם סופרות הילדים האהובות והידועות. ביום שלישי, 26 באוגוסט, תתארח הסופרת דתיה בן-דור ותגיש את יצירותיה בליווי מוסיקלי. בין הסיפורים שיוצגו: "ספר השטוזים של דתיה", "אבל אני נשאר תמיד אני", "דודה טובה היה לה כובע", "קישקשתא" ועוד. למחרת, יום רביעי, 27 באוגוסט תשוחח עם הילדים הסופרת והמשוררת שלומית כהן-אסיף על ספריה "חומפס", "הצבע השמיני", "הארנב ממושי", "נשיקה בכיס" ועוד. ביום האחרון של פסטיבל האותיות, יום חמישי 28 באוגוסט, הסופרת נירה הראל תדבר על ספריה "אפשר להשאיר הודעה", "שפת הסימנים של נועה", "תגידי איך קוראים לך", "מפתח הלב" ו"לאיתי יש ארנב".

 

"פסטיבל אותיות" יתקיים בימים שלישי-חמישי 28-26 באוגוסט בין השעות 19:30-16:30.

המפגשים עם הסופרות (לילדים מגיל 5 ומעלה) יחלו בשעה 18:00. כרטיס כניסה לילד, כולל מפגש עם סופרת: 20 שקל. מבוגר מלווה ללא תשלום.

פרטים על אירועי "קיץ לילדים בבית אבי חי" בטל. 02-6215300 ובאתר בית אבי חי: www.bac.org.il  

 

 

 

 

 

 

|
|
|
|
|