הבית בטבע - סוויטות אירוח במטע של 13 דונמים
סוויטות מוקפות עצים
סלון פונה לבוסתן
שבילי האחוזה

הבית בטבע

מאת: רונית סבירסקי

 

גבריאלה ובן זוגה עופר קנו נחלה שמשתרעת על פני 13 דונמים, נטעו עצי בוסתן ארץ ישראלים בתוך הטבע הירוק ובלב שפעת העצים הקימו 3 בתי אבן שאותם הפכו ליחידות אירוח מטופחות. הם קראו למקום "גבריאלה".  לפני מספר חודשים רכשה טלי נבו, שמנהלת את מלון הבוטיק "בית בגליל", את האחוזה מידי גבריאלה והעניקה לה את השם "הבית בטבע".

 

 

 

צימרים מוקפים בבוסתן

40 סוגי ורדים, שיח אברהם, שיחי ויסטריה, בוסתן פרי עם ליצ'י, אפרסקים, עצי זית, דקלים, תאנים, מנגו, קרמבולה ופרי הדר עוטפים את יחידות האירוח. תחת ידיה של טלי הפכו בתי האבן לסוויטות מעוצבות. ספסלי עץ פזורים בין העצים, ג'אקוזי ענק נחבא בין הירק ומשקיף אל הנוף הפתוח, נחלונים של מים זורמים בין גזעי העצים ויוצרים מפלונים קטנים. ערסלים, שמשיות ופינות ישיבה מאפשרים לשבת בטבע, להאזין לציוץ הציפורים או לקרוא ספר בנחת. מבנה של סאונה יבשה עומד בלב הבוסתן ומתאים לחודשי הסתיו הקרירים.  

 

 

 

ארוחות בוקר מהטבע

גן תבלינים וגן אורגני עומדים לרשות המבקרים ואם יש פרי על העצים ניתן לקטוף ולנגוס. ארוחות הבוקר מוגשות למרפסת הבית, מושתות על מוצרי הגן ומרכיבים גליליים. לחמים וגבינות ממשק החלב של אמירה רובין מראש פינה, קונפיטורות תוצרת בית מפרי הבוסתן, ירקות ממשק אורגני בשדה אליעזר וחביתות מביצי חופש. שמן זית נמסק מכרם הזיתים שלהם ומשמש לתיבול הארוחה. הסוויטות מאובזרות במסך LCD, מטבח, מקרר, מיקרו ומכונת קפה. מחיר באמצע השבוע 700 שקל כולל ארוחת בוקר ובסוף שבוע 850 שקל כולל ארוחת בוקר.  טל. 052-8885848

|
|
|
|
|