צלם: אלכס מוניס
הגן הבוטני בירושלים מקים לתחיה את "ארץ לעולם לא"

בארץ לעולם לא

הגן הבוטני בגבעת רם בירושלים חוזר לאגדות, בינות לעצים, בפינות החמד והטבע הקסום של הגן תתגלה ארץ "לעולם לא" המופלאה, בה יסתובבו ויפעילו את הקהל: פיטר פן, קפטן הוק, טינקרבל, טייגר-לילי, פיות, בנות ים, אינדיאנים ושודדי ים אמתיים. האירוע יתקיים  בימים ראשון-חמישי, 14 עד 18 באוגוסט ו- 21 עד 25 באוגוסט, בין השעות, 16:00-20:00.

 

פיטר פן מציל את טינקרבל ב"ארץ לעולם לא" (צילום: אלכס מוניץ)

 

בכניסה לגן יקבלו הילדים את מפת "ארץ לעולם לא" וכתב חידה שיכוון אותם לאורך מתחמי התרחשות אינטראקטיביים שיהיו פרוסים ברחבי הגן. מתחם אניית פיראטים ענקית, סביבה ילמדו הילדים בבית הספר לשודדי ים וישתלבו בפעילויות שונות. בבית הספר של טינקרבל, יהפכו כולם לפיות, ילמדו את חוקי שלוש המשאלות וישמעו סיפורים על חיי הפיות ויצורי האגדות.

 

בכפר האינדיאנים, סביב המדורה יספר הצ'יף סיפורי אינדיאנים, ילמד את סוד זיהוי העקבות , וירתום את עזרת הילדים לאינדיאנים שיצאו להציל את טייגר-לילי שנחטפה על ידי קפטן הוק. במחנה הילדים האבודים אשר נבנה ב"בית על העץ" והכניסה למבוגרים אסורה, יחגגו הילדים מסיבת ערב סודית עם וונדי ומייקל, יפתרו את כתב החידה שבמפת האוצר, ויצאו יחדיו למצוא את אוצר הפיראטים.

 

מתחם ספינת הפיראטים בגן (צילום: ניר ווילד)

 

על האגם בכניסה לגן הוקם אי בנות-הים, בו בנות ים מסתוריות ישירו שירים צלולים וישיטו את משאלות הילדים על מי האגם. לרווחת הציבור יוקמו ברחבי הגן דוכני מזון ושתיה ואביזרים של "ארץ לעולם לא".

 

מחיר הכניסה לפעילות בגן: 50 שקל למשתתף. כל ההכנסות מהאירוע בגן קודש לשמירה על איכות הסביבה, פיתוח הצמחייה בגן והצלת מיני צמחים מיוחדים מסכנת הכחדה.

 

לרכישת כרטיסים: בימות: 02-6237000 או *6226

 

הגעה: הכניסה לגן היא משכונת ניות-רחוב בורלא 1, או מתחנת הדלק ניות אשר ברחוב הרצוג.

|
|
|
|
|