מהפכת הכושר של שרתון

שרתון תל-אביב מצטרף ליוזמה החדשה של הרשת: מרכז כושר חדיש ותוכנית מיוחדת לאימונים ותזונה, שפותחה על ידי המומחים של חברת CORE העולמית.

תוכניות אימון מיוחדות

ברשת מלונות שרתון מאמינים כי נסיעות וכושר הולכים יד-ביד. בין אם מדובר בקבוצת כדורגל הנוסעת למשחקים בינלאומיים ובין אם אלו אנשי עסקים הנוסעים בעולם, חשוב להם להיות במיטבם. מרכז הכושר החדש של שרתון תל-אביב מאפשר לאורחי המלון ליהנות מאסטרטגיות אימון שעוצבו בידי המומחים המובילים בעולם בתחום פיתוח הכושר והיכולת  הספורטיבית. עד סוף שנת 2011 ייפתחו בכל מלונות רשת שרתון מרכזי כושר מהמתקדמים ביותר, עם תוכניות אימון שפותחו במיוחד לציבור המתארחים. לכך נלווים גם תפריט בריא ומאוזן וכן אתר אינטרנט המאפשר להמשיך בתוכנית באופן מקוון גם מהבית.

                     

הליכונים, אופניים, משקולות

מרכזי הכושר הם חלק מתוכנית התחדשות מקיפה של רשת שרתון העולמית, בהשקעה כוללת של 6 מיליארד דולר. ובשרתון, כמו בשרתון – מכוונים גבוה. מי שנבחרה להוביל את המהלך היא חברת CORE העולמית, המתמחה בפיתוח תוכניות אימונים על בסיס מדעי וזוקפת לזכותה את קידומם של ספורטאי-על ואלופי עולם. בימים אלו מצטרף ליוזמה מלון שרתון תל-אביב, וחונך מתחם כושר חדש המעוצב בהתאם לעקרונות התוכנית. המתחם, הצמוד לבריכת השחייה, משתרע על פני 90 מ"ר מצופים פרקט, וכולל מתקני כושר משוכללים ובהם הליכונים, אופניים, משקולות ועוד. המרכז יאפשר למתארחים במלון להוסיף ולשמור על בריאות וכושר תוך שימוש במתקני אימון בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

כושר לאנשי עסקים

הסיבות למהלך של רשת שרתון נעוצות בנתונים המצביעים על כך שאורח החיים העסקי גובה את מחירו: כרבע מהנוסעים העסקיים מדווחים כי חוו לחץ פיזי תוך כדי טיסה. 40 אחוז מהם נוטים לוותר על ארוחת בוקר. אחוז ניכר מקרב הנשאלים דיווחו על תקלות שנגרמו בשל חוסר בשינה – הם נרדמו באמצע פגישה או החמיצו ישיבות וטיסות. מנגד, נוסעים שהקפידו על תרגול גופני היו ערניים יותר וברמת ביצועים גבוהה יותר.  נתונים אלו הם שעמדו בפני מרק ורסטגן, מייסד CORE, בעיצוב התוכנית לאורחי שרתון. התוכנית מעניקה לנוסעים הזדמנות לפעילות גופנית ותזונה בריאה, ובכך מאפשרת להם לשמור על רעננות והתחדשות גם בהיותם בדרכים.

.

|
|
|
|
|