עסקים ושעשועים בבת ים

מאת: עינת לוי

 

אזור העסקים של בת- ים ((UP יהפוך ביום שלישי, 18 באוקטובר, מהשעה 16:00 ועד חצות לעיר מוזיקה תוססת. על הבמות השונות יופיעו מיטב האמנים במוסיקה הישראלית ביניהם: שלום חנוך ודנה ברגר, מוש בן ארי, אתי אנקרי, מאור כהן, מרסדס בנד, רוקפור  ונינט, אטליז, תמר אייזנמן, אנחל בונני ונגה שלו. הכניסה חופשית.

 

איטליז, באזור העסקים של בת ים (צילום: אוהד רומנו)

 

שש במות עשרות אמנים

26 אמנים יופיעו של 6 במות: בבמה המרכזית "רוק-הבמה", במת גרוב, במת אינדי, כיתות אומן, מתחם די.ג'יי, מתחם קטנטנים ואחרים. הבמות תהיינה מפוזרות ברחבי המתחם, על גגות בניינים, קרנות רחוב ומדשאות. בנוסף, מתחמי אוכל, בוטיק יינות ודוכני אומנות שיציגו וימכרו פסלים, ציורים וצילומים של אמנים ייחודיים. יריד מוסיקה של כל חברות התקליטים בארץ אשר יימכרו את האלבומים במחירים מיוחדים לפסטיבל.

 

אזור העסקים   UP בבת-ים (לשעבר אזור התעשייה) הנו מתחם חדשני המשלב בתוכו חיי עסקים, יצירה, אמנות וחיי קהילה. המקום הוקם מתוך תפיסה כי עירוב שימושים הוא מפתח להתחדשות אורבנית, רב-ממדית הצופה את פני עתיד תוך שמירה על ערכי קיימות מתקדמים. במקום הושם דגש מיוחד על עשייה אמנותית מתוחכמת הכוללת הצבת מוסדות ואירועי תרבות מגוונים בלב אזור העסקים המתפתח. עם מנופי הפיתוח העיקריים במקום נמנים אירועי הביאנלה לאדריכלות נוף עירוני, הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון רחוב וכן תיאטרון "נוצר".

 

שלום חנוך על הבמה המרכזית (צילום: רועי ברקוביץ)

 

פירוט אירועי פסטיבל סוכות

 

במת רוק-הבמה מרכזית:

18:30-18:00 - נתן גושן

19:15-18:45 - אליאל אבקסיס

20:00-19:30 - התבלינים

21:00-20:15 - מרסדס בנד

22:15-21:15 - מוש בן ארי

24:00-22:30 - שלום חנוך מארח את דנה ברגר

 

במת אינדי:

18:30-18:00 - נגה שלו

19:15-18:45 - נעם נבו

20:00-19:30 - The Raw Man Empire

20:45-20:15 - אנחל בונני-פספורט

21:30-21:00 - יהוא ירון

22:30-21:45 - איטליז

24:00-22:45 - רוקפור מארחים את נינט

 

במת גרוב:

18:30-18:00 - יונתן רוזן

19:15-18:45 - רגאייסטן

20:00-19:30 - גרוב רידמפשן

20:45-20:15 - המרפסות

21:30-21:00 - לוס כפרוס

22:30-21:45 - UMLALA

24:00-22:45 - תמר אייזנמן

 

כיתת אומן

בין השעות 22:00-18:00 עם אתי אנקרי, דודי לוי, מאור כהן, שילה פרבר ומאיה בלזיצמן.

 

במת D.J

בין השעות 24:00-18:00 עם סהר זנגלביץ', שלומי זידן, אמיר פרי, גל עופר, איליה וירון טראסק.

 

מתחם קטנטנים

בין השעות 20:00-16:00 עם ליאורה ולולי, קברט סלים, ילדוג'אז, משחקיה - קליק, מוסיקה 3 תחנות ומשחקי ילדים.

 

יומן אירועים - עדכון יומי של אירועים בכל רחבי הארץ |  גולן ואצבע הגליל |  גליל עליון |  גליל מערבי |  גליל תחתון |  כנרת ועמק הירדן |  עמקים וגלבוע |  חיפה והכרמל |  מישור החוף |  רמות מנשה והשרון |  תל אביב |  הרי יהודה |  ירושלים |  שפלת יהודה |  ים המלח |  מדבר יהודה |  צפון הנגב ולכיש |  מצפה רמון |  ערבה ואילת |  לינה ואוכל - גולן וגליל |  לינה ואוכל - עמקים |  לינה ואוכל - מרכז |  לינה ואוכל - תל אביב |  לינה ואוכל - חיפה |  לינה ואוכל - דרום |  לינה ואוכל - ירושלים |  אירופה |  אסיה |  אפריקה |  אמריקה |  ניו זילנד, אוסטרליה והפסיפיק |  צילומי שפים מפורסמים |  צילומי צימרים |  צילומי מסעדות ביתיות |  צילומי מחלבות בוטיק |  צילומי מסעדות ויקבים |  צילומי בתי בד |  צילומי אירוח ביתי |  צילומי שפים פרטיים |  צילומי אתרים בדרום הארץ |  צילומי אתרים בערים הגדולות |  ארכיון האתר |  הצגות ומופעים |  פסטיבל הבתולה במקסיקו |  מאה שנים של קפה ברחוב ביאליק 2 |  סיור ברמות מנשה בין גבעות ירוקות ויער אלונים באתרים הפחות מוכרים |  אטרקציות חג שבועות 2020 בגולן  | 
|
|
|
|