אירועים, פסטיבלים, סיורים והפעלות לכל המשפחה 31 במרס - 6 באפריל 2013

הפארק הוולקני בעין זיוון פתוח לקהל, עצרת מסורתית לנעילת אירועי יום השואה בבית לוחמי הגטאות, יריד אמנים בצומת גומא, מוזיאון המרציפן, סטודיו סלימה, קיבוץ שדה אליהו, חוויית נהריים בגשר הישנה, פסטיבל ימי הורדוס בקיסריה, משואה לתקומה בנתניה, הצגות ילדים במדיטק חולון, "דאנס תל אביב 2013" במרכז סוזן דלל, אופרה רוק בצוותא, תערוכת צילומים מתוכנית הטלוויזיה "ארץ נהדרת" לקראת יום העצמאות ותערוכת צילומים מתקופת המנדט במוזיאון ארץ ישראל, מרוץ שליחים "מי-ם אל ים" בחיק הטבע, ערב שירי זיכרון ליום השואה בז'ראר בכר, פעילויות לכל המשפחה בפארק האקטיבי – גן לאומי פארק אשכול.

קיצור דרך לאירועים לפי אזורי הארץ השונים:

צפון עמקים מרכז תל אביב ירושלים דרום 

 

צפון

מחצבה שהפכה לפארק הוולקני

הפארק הוולקני בעין זיוון נפתח לקהל הרחב לאחר תהליך של תכנון וביצוע שנמשך כשלוש שנים. בפארק מסלול מעגלי משולט הכולל הסברים ודגמים על כל תופעה במקום וכן מידע כללי על תופעות וולקניות. בלילה תופעל במקום תאורה ייחודית.

מתי: חמישי-שבת, 6-4 באפריל, 16:00-10:00

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: 04-6993612

הפארק הוולקני בעין זיוון (צילום באדיבות הקרן לשיקום מחצבות)

 

שבת בנחלים

קהילת חיפה של החברה להגנת הטבע מזמינה את הקהל הרחב להכיר מקרוב את הטבע העירוני ולשמור עליו בנחלים רמז וזיו שבחיפה. הצטרפו לשפע של פעילויות וטיולים מודרכים בוואדיות, בנחלים ובפינות קסומות וחבויות.

מתי: שבת, 6 באפריל

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: www.teva.org.il/haifa

 

צעדת סובב חוף הכרמל

צעדת סובב חוף הכרמל תתקיים בין הנופים המיוחדים של יערות הכרמל ובתצפיות נוף אל קו החוף והים במערב. הגעה: למרכז מיר"ב, היציאה למסלולים באמצעות הסעות הצעדה בלבד. הצעדה תתקיים בשני מסלולים: מסלול 5 קילומטרים, יציאה בין השעות 11:00-8:00. מסלול 9 קילומטרים, יציאה בין השעות 8:30-7:30. בסיום הצעדה יתקיים מתחם פעיל לכל המשפחה עם קובי מחט, כוכב ערוץ הילדים במופע מוסיקלי.

מתי: שבת, 6 באפריל

מחיר: 20 שקל למשתתף

לפרטים: 04-9549223

צעדת סובב חוף הכרמל

 

טיול בעין המצלמה

סיור צילום מודרך למבוגרים חובבי צילום. הסיור יתחיל בכנסיה הכרמליטית הניצבת בראש רכס סטלה מאריס. שם יסופר על מסדר הכרמליטים, והתנסות בצילום חלל הכנסייה. ביקור בנקודת התצפית להכרות עם הטכניקה לצילום נוף, וסוגיית מדידת האור לצילום שכזה. ירידה בשביל עתיק המקשר בין ראש ההר לבין מערת אליהו לצילומי תקריב של פריחות. בהמשך, ביקור במערת אליהו הנביא שם יתנסו המשתתפים בצילומי דיוקן ואווירה. בחלקו האחרון של הטיול סיור בחוף הים.

מתי: שישי, 5 באפריל

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

 

מעשה בשלושה אגוזים

המוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן מזמין משפחות לשבת סיפור עם הספר "מעשה בשלושה אגוזים", מאת: לאה גולדברג. לאחר הקראת הסיפור תיערך סדנת יצירה מלאת סודות ורזים על שלושה אגוזים. מתאים לילדים בגילי 7-3.

מתי: שבת, 6 באפריל, 11:00

מחיר: 30 שקל לילד, 20 שקל למבוגר

לפרטים: 04-9872022

 

מוסיקה קאמרית בצהרי שישי

במסגרת העונה השביעית של קונצרטים בכנסייה שבמלון הסקוטי בטבריה בשילוב ארוחות בראנץ' יתקיים הקונצרט "יצירות מופת בשלושה". בתוכנית: יצירות לפסנתר , מנדלסון, ראבל ומוצארט. הקונצרט יתקיים בכנסייה הסקוטית במתחם המלון בשעה 11:30 בבוקר.

מתי: שישי, 5 באפריל, 11:30

מחיר: ארוחת בראנץ' וקונצרט: 175 שקל לאדם, ניתן להזמין כל דבר בנפרד: קונצרט 65 שקל, בראנץ' 139 שקל

לפרטים: מומלץ להזמין מראש: 04-6710710

 

העצרת המרכזית לנעילת יום השואה

בבית לוחמי הגטאות תתקיים כמדי שנה, העצרת המסורתית המרכזית לנעילת אירועי יום השואה והגבורה. העצרת תעמוד השנה בסימן 70 שנה למרד הגטאות. יישאו דברים שר האוצר הנכנס, מר יאיר לפיד, אופיר פז-פינס, שהתמנה לאחרונה ליו"ר הוועד המנהל של בית לוחמי הגטאות, וד"ר ענת ליבנה, מנכ"לית בית לוחמי הגטאות. את דבר הלוחמים תישא גב' חווקה פולמן-רבן. ניצולי שואה ובני משפחותיהם ידליקו שש משואות.

מתי: שני, 8 באפריל, 21:30-19:45

מחיר: הכניסה חופשית

לפרטים: www.gfh.org.il

 

מבחר ראשון

המחלקה לצילום ומדיה במרכז האקדמי ויצו חיפה מציגה בחוצות העיר התחתית בחיפה תערוכת עבודות של בוגרי המחלקה לדורותיהם. בלב העיר התחתית, הפכה עיריית חיפה את המרחב הציבורי לאתר תערוכת חוצות, בה מוצגים ברחובות המרכזיים צילומי ענק של אמנות ועיצוב.

מתי: במהלך חודש אפריל

מחיר: הכניסה חופשית

אתר תערוכת חוצות בחיפה

 

מבטו של גאון

תערוכת ענק מיצירותיו של סלבאדור דאלי תוצג במרכז הקונגרסים בחיפה, תחת הכותרת "מבטו של גאון". התערוכה תציג יותר מ-500 יצירות שונות של האמן ובהם: ציורים, פסלים, תחריטים ותכשיטים. מעבר למיצגים הרבים יתקיימו פעילויות לכל המשפחה ברוח האמן, וכוללות סדנאות יצירה והצגת תיאטרון לילדים.

מתי: 22 במרס – 6 באפריל

מחיר: 89 שקל

לפרטים: 5151*

 

יריד אמנים בגומא

בצומת הגומא שבגליל העליון ייפתח מידי יום שישי יריד ססגוני ברחבת הדשא הצמודה לחניה. אמנים ויוצרים מהגליל והגולן יציגו את עבודותיהם, בין הדוכנים: מוצרי טבע, בגדי מעצבים, עבודות יד, תכשיטים , אביזרים ופריטי אספנות.

מתי: שישי, 5 באפריל, 14:30-10:00

מחיר: הכניסה חופשית

 

עמקים

סודו של הגלבוע

טיול מודרך למשפחות ברכס הגלבוע בין ריכוזי פריחה אביבית ותצפיות מרהיבות אל שדות עמק יזרעאל. בשביל התנ"ך יסופר על נפילתו של שאול מלך ישראל בקרב מול הפלישתים ועל קינת דוד וקללת ההר.

מתי: שבת, 6 באפריל

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

מורדות הגלבוע ועמק יזרעאל (צילום: איל ברטוב)

 

על דבורים ומשי

ב"דבורת התבור" בשדמות דבורה מתקיים סופשבוע נוסף בהשראת פסח החושף את סודות החניטה בתרבות המצרית. במהלך הסיור יגלו המבקרים מהם חומרי הכוורת ששמשו בשימור המומיות ויצפו כיצד הדבורים מכינות אותו במצפה מיוחד. בנוסף, פעילות יצירה של הכנת שוקולד דבש, הכנת שכמיית דבורה, ציור קלף מצרי וביקור באולם גידול המשי לצפייה באלפי פקעות לבנות שמהן מתחילים לבקוע הזחלים בעונת האביב. במקום פינת חי עם עזים ננסיות שניתן להאכילן.

מתי: 22 במרס – 6 באפריל, 17:00-09:00 (כניסה אחרונה 15:00, בשישי 13:00)

מחיר: 35 שקל למבוגר 48 שקל לילד

לפרטים: 04-6769598, 050-5637645

 

מרכז

חגיגות העת העתיקה

קיסריה, שהייתה מרכז החיים התרבותיים והמסחריים בעת העתיקה, מתעוררת לחיים בפסטיבל של העת העתיקה שיערך בגן הלאומי. שחקנים בדמות סוחרים, איכרים, פועלי נמל, המלך הורדוס, המלכה ושומרי המלך יסתובבו בין המשפחות, ישחזרו את הווי החיים, חיי המסחר, הבידור והתרבות בקיסריה הקדומה ויצרו אווירת שוק ברוח התקופה. המופעים יכללו סגנונות תיאטרון שהיו נהוגים בתקופה הרומית ביניהן: משחק, שירה ומחול; קרקס, לוליינות ומופעי אש; קרבות במה; נגינה בכלי מוסיקה שונים.

מתי: שבת, 6 באפריל ו-27 באפריל, 16:00-11:00

מחיר: כלול בדמי הכניסה לגן

לפרטים: 3639*

פסטיבל של העת העתיקה בקיסריה (צילום: שירן ענתבי)

 

צעדה לזכר קרבות גוש עציון

במלאות 65 שנים לקרבות גוש עציון תתקיים צעדה שתפתח את חגיגות 70 שנים לעליה לקרקע לכפר עציון. אירוע הנצחה ללוחמי קרבות המנזר הרוסי שחלש על הדרך המובילה לירושלים במלחמת העצמאות. בקרבות על המנזר נהרגו 20 לוחמים. צעדה לזכרם תצא מבית ספר שדה כפר עציון ותעבור בין משלטי גוש עציון שהיו בתש"ח. הצעדה תסתיים בטקס זכרון במנזר הרוסי בהשתתפות לוחמי תש"ח ואמנים.

מתי: שישי, 5 באפריל, החל מ-8:00

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: 02-9935133

 

לילה טוב אמא

הפקה משותפת של תיאטרון אנסמבל הרצליה ותיאטרון חיפה, "לילה טוב, אימא" תוצג באנסמבל הרצליה. ערב אחד בחייהן של אם ובת שכולו דיאלוג מרגש ומסע אנושי לעולמן המשותף של שתי הנשים, הנקרעות בין הדילמה של האם היוצאת למלחמה על חייה של בתה, לבין זכותה של הבת לקבל החלטה הנוגעת לחייה. השחקנית לאורה ריבלין תשחק במחזה לצד בתה נינה קוטלר.

מתי: רביעי, 3 באפריל, 20:30 ושלישי-רביעי, 15-9 באפריל, 20:30

מחיר: 160-90 שקל

לפרטים: 09-9552921

"לילה טוב אמא" (צילום: גדי דגון)

 

דוד וגוליית

טיול מודרך למשפחות בין הגבעות העגלגלות של השפלה. הליכה בשביל הבורות והבארות ועליה אל תל עזקה ממנו נשקפים נופי שדות עמק האלה המוריקים. בנקודת התצפית יסופר וישוחזר סיפור הקרב בין הנציג הפלישתי הענק והמאיים אל מול רועה הצאן הג'ינג'י הצעיר.

מתי: שבת, 6 באפריל

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

 

והילד הזה הוא אני

במדיטק חולון תעלה הצגת הילדים "והילד הזה הוא אני". איתי אוהב לקרוא ספרים. הוא מבלה שעות בספרייה וחולם להיות גיבור שעובר הרפתקאות מרתקות כמו בסיפורים שהוא קורא. יום אחד הוא מגלה שהעירייה עומדת להרוס את הספרייה האהובה שלו. הוא מבין שזוהי ההזדמנות לעשות מעשה של גיבור אמיתי. הצגה מוסיקלית בה שזורים שיריו של יהודה אטלס בלחנים חדשים ומפתיעים.

מתי: שבת, 6 באפריל, 11:00

מחיר: 70 שקל

לפרטים: 03-5021552

 

"משואה לתקומה" בנתניה

בהיכל התרבות נתניה יתקיים טקס לציון יום השואה. הטכס יתמקד בסיפורו של השגריר היפאני סוגיהרה וניצוליו תושבי העיר נתניה. ישתתפו: מקהלת ילדים: בי"ס עוזיאל, מנהל מוסיקלי: דרור גריינר, חבורת הזמר "בריזה" מנהל מוסיקלי עמית בר צדק.

מתי: ראשון, 7 באפריל

מחיר: הכניסה חופשית

 

עושת הנפלאות

תיאטרון המדיטק יעלה את ההצגה, "עושת הנפלאות", הסיפור המופלא של הלן קלר, הילדה העיוורת, חרשת-אילמת ומורתה אן סאליבן. מתאים לגילי 12 ומעלה.

מתי: שבת, 13 באפריל, 11:00 ו-12:00

מחיר: 70 שקל

לפרטים: 03-5021552

 

פסקול חי

בזאפה הרצליה יתקיים המופע "פסקול חי לסרטים שאינם קיימים", מופע מוסיקלי מאת ובביצוע אבי בנימין. המלחין והמבצע מרחיב את גבולות היצירה המודרנית כשהוא מזמין את הקהל להאזין בהופעה חיה לפס -קולים המיועדים לסרטים שאינם קיימים. זוהי הזמנה לצאת ממגבלות המוכר והידוע לעולם שבו דמיון ומציאות מתערבבים זה בזה, שבו הכול אפשרי גם מה שאינו קיים עדיין.

מתי: שלישי, 9 באפריל, 20:15

מחיר: 80 שקל

 

תל אביב

"תל אביב דאנס " 2013

מרכז סוזן דלל מחדש את "תל אביב דאנס", מופעי מחול של להקות ויוצרים עכשוויים מרחבי העולם וישראל בשלוש במות מרכזיות. השנה ישתתפו 6 להקות בינלאומיות, 7 להקות ישראליות ו-12 יוצרים עצמאיים ישראליים ב-47 מופעים מעל שלוש במות מרכזיות: הבמה הבינלאומית, במת הלהקות ובמת היוצר העצמאי.

מתי: במהלך חודש מאי

מחיר: 180-120 שקל

לפרטים: 03-5105656

"תל אביב דאנס" (צילום: Lars Ake-Stomfelt)

 

מלחמה אופרת רוק

בצוותא תל אביב יעלה המופע של קובי ויטמן "מלחמה אופרת רוק", מופע מיוחד וחד פעמי במלאת 5 שנים ליציאת המופע ו-11 שנים למבצע "חומת מגן", בעקבותיו נכתב המופע.

מתי: שישי, 5 באפריל, 13:00

מחיר: 55 שקל

לפרטים: 03-6950156

מלחמה אופרת רוק (צילום: כפיר חרבי)

 

"יש לנו ארץ נהדרת"

לקראת יום העצמאות ה-65 יקיים מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב תערוכת צילומים המוקדשת לתכנית הטלוויזיה "ארץ נהדרת", שתסכם עשר עונות של תכנית הסאטירה המצליחה. התערוכה, אותה אוצר הצלם אלדד רפאלי, תביא את סיפורה של התכנית מבעד לעדשתם של מבחר צלמים שליוו את ההפקה מאחורי הקלעים לאורך השנים, ובהם גם אנשי הצוות והשחקנים עצמם. היא תחשוף בין היתר את הכוכבים מתחת לאיפור וגם את הרגעים הפחות זוהרים שלא מגיעים אל המסך.

מתי: 24-10 באפריל

מחיר: בתשלום

לפרטים: www.eretzmuseum.org.il/

"יש לנו ארץ" במוזיאון ארץ-ישראל

 

תל אביב בת 104

סיור מודרך באחוזת בית תל אביב, לציון יום הולדת 104 לעיר. שכונת אחוזת בית הייתה הגרעין ההיסטורי של תל-אביב, השכונה הראשונה שנבנתה בעיר. השכונה הוקמה במתכונת של שכונת גנים, אך במהלך השנים הפכה לאזור מסחר ורבים מבתיה הישנים נהרסו. הסיור יעבור ברחובות הישנים של השכונה ויתובל בסיפורים צבעונים.

מתי: שבת, 6 באפריל, 10:00

מחיר: 40 שקל

 

פסטיבל פעמוני יד

מוזיאון תל אביב לאומנות יארח את פסטיבל פעמוני היד הבינלאומי הראשון מסוגו בישראל. בפסיטבל יופיעו 50 נגני פעמוני יד שיגיעו ארצה ואליהם יצטרפו נגני אנסמבל פעמוני היד הישראלי "ענבלים". המפגש בין כל הנגנים יצור צליל מיוחד ונדיר שינוגן מבחר יצירות בפעמוני יד המורכב מיצירות עממיות, יצירות קלאסיות ויצירות מקוריות, אשר נכתבו במיוחד לפעמוני-היד.

מתי: שלישי, 9 באפריל

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: בהרשמה מראש: 050-7708372

פסטיבל פעמוני יד במוזיאון תל אביב

 

ממותגים לפרצופים

תערוכת יחיד ראשונה לצלם הפרסום יורם אשהיים תפתח בחלל התיאטרון מחסן 2 נמל יפו. 22 פורטרטים עתירי מימדים המתועדים בטכניקה ייחודית, המשלבת אור, צל ויד אמן ללא מניפולציות ממוחשבות.

מתי: פתיחה: שישי, 5 באפריל, 12:00. ראשון-שבת, 19:00-10:00 שישי עד 13:00 ושבת עד 20:00

מחיר: בתשלום, ההכנסות יועברו לבית השאנטי

ממותגים לפרצופים - יורם אשהיים

 

פנים אל מול פנים

בגלריה "הבית האדום" שבתל אביב יפתחו שתי תערוכות חדשות: תערוכתה של חנה גולדברג "פנים אל פנים" ותערוכת צילומים של רניטרי - אמן אורח. ביום חמישי, 18 באפריל יתקיים שיח גלריה במסגרתו בני דור שני ושלישי לניצולי שואה ייפגשו עם בני דורם הגרמנים לשוחח על השתיקה.

מתי: פתיחה: שישי, 5 באפריל, 14:00-11:00. שלישי-חמישי, 19:00-12:00 שישי, 14:00-10:00 ושבת, 15:00-11:00

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: 03-5187440

 

משטר אמנות

בבית העיר מתחם ביאליק תל אביב יתקיים המפגש השני בסדרת "שערוריה בלב העולם", סדרת מפגשים חודשית על קונפליקטים באמנות. במפגש שיעסוק ב"משטר ואמנות" יציגו אנשי אמנות וקולנוע עמדות שונות הנעות על הציר שבין שיתוף פעולה מלא עם מוסדות המדינה, שיתוף פעולה חלקי ומסויג (אם הוא אפשרי), וחרם מבפנים. אמנית מציגה: דנה יהלומי, מייסדת קבוצת האמנות "תנועה ציבורית".

מתי: שלישי, 9 באפריל, 20:30

מחיר: 20 שקל

"שערוריה בלב העולם"

 

בשירות הנציב העליון

תערוכה חדשה נפתחה במוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב, ובה תצלומים של צבי אורון (אורושקס), שצילם בשירות הנציב העליון הבריטי. התערוכה מאפשרת הצצה ראשונה מסוגה אל חיי צמרת השלטון המנדטורי הקולוניאלי - קבלות פנים מפוארות, מסדרי צבא, ציד שועלים, מרוצי גמלים ועוד, לצד אירועים ותהליכים בחיי התושבים. אורושקס היה אחד הצלמים הבודדים אשר צילמו את כל אוכלוסיות הארץ בשנות המנדט הבריטי.

מתי: ראשון-רביעי, 16:00-10:00, חמישי עד השעה 20:00 ושישי-שבת עד השעה 14:00

מחיר: בתשלום

לפרטים: www.eretzmuseum.org.il

"בשירות הנציב העליון"

 

ירושלים

רצים מירושלים לתל אביב

קרן קיימת לישראל הכשירה מסלול ריצה באורך 120 קילומטרים מ"י-ם אל ים" בחיק הטבע, מסלול המחבר בין שתי הערים המרכזיות בארץ, תל אביב וירושלים, ועובר דרך מגוון אתרים היסטוריים. מרוץ שליחים יערך לאורכו. נקודת ההזנקה תהיה בגן החיות התנ"כי בירושלים ונקודת סיום המקצה הראשון תהיה ביד קנדי. המרוץ יעבור גם באתרי מורשת כמו מצפה הראל ששימש כמוצב של חטיבה 7 בזמן הפריצה של דרך בורמה, ודרך אנדרטת הלח"י המרשימה שנחנכה לפני כ-8 שנים. כמו כן, הרצים יעברו דרך תחרות היסטוריות כמו המאוזוליאום הרומי, טחנת הקמח אבו-רבאח ותחנת הרכבת בר גיורא שהוקמה בשלהי המאה ה-19.

מתי: חמישי, 4 באפריל, מהשעה 22:00 ועד שישי, 5 באפריל, 13:00

מחיר: 700-150 שקל

לפרטים: www.yam2yam.co.il

מרוץ שליחים "מי-ם אל ים" (צילום: שוונג)

 

זוכרים ושרים

בערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה יתקיים ערב שירה מלווה בקטעי שיתוף אישיים בנושא "זיכרון לדור שלישי - מסר לדורות" במרכז ז'ראר בכר ירושלים. בהשתתפות: חמי רודנר, הרב בני לאו, שרה ב"ק, דוד לביא, ענבל גרשקוביץ יונתן דרור ואחרים.

מתי: ראשון, 7 באפריל, 21:00

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: בהרשמה מראש: 058-7060600

ענבל גרשקוביץ (צילום: אוהד גיגי)

 

מסע מגיא ההריגה- ירושלימה

ערב יום השואה בבית מורשת אצ"ג ירולשים. קריאה ומשחק בשירי "רחובות הנהר" לאצ"ג, בהשתתפות: אמונה אלון, חוה פנחס-כהן, יורם ניסנוביץ' ובכל סרלואי. הפואמה "קינת הבן בברחו מבית אביו ואמו" משחק: יעקב ברודי.

מתי: ראשון, 7 באפריל, 20:00

מחיר: 20 שקל

לפרטים: 02-6231532

 

הדרך לחמאסטאן

אוהד חמו, כתב חדשות ערוץ 2, יתארח במוזיאון האסלאם להרצאה: "הדרך לחמאסטאן : האם המהפכה האסלאמית בדרך לשטחים והדגל הירוק של חמאס יתנוסס על המוקאטעה?". ההרצאה תעסוק בשאלות סביב תנועת החמאס.

מתי: שישי, 5 באפריל, 12:00

מחיר: 40 שקל

לפרטים: 02-5661291

 

דרום

צלליות, פסלים וסיפורים

המוזיאון הפתוח בעומר מזמין משפחות לשבת סיפור עם סיפור מקורי שנכתב בחרוזים "מוזי ואון בגן הפסלים". הסיפור נכתב על ידי בועז פז, לשעבר מדריך במוזיאון, יועבר במצגת מאוירת. הילדים יקבלו לוחות עם צלליות עליהם יגלו דמויות של פסלים ובתום הסיפור יצאו למפגש מודרך של מרוץ וחידות בגן הפסלים. המפגש מלווה בסדנת יצירה - "ציור קסם". מתאים לילדים בגילי 5-3.

מתי: שבת, 6 באפריל, 11:00

מחיר: 25 שקל לילד, 10 שקל למבוגר

לפרטים: בהרשמה מראש: 08-9908121

גן הפסלים במוזיאון הפתוח בעומר (צילום באדיבות המוזיאון)

 

כתבות ומסלולי טיול מפורטים תוכלו לראות באתר www.photour.co.il

יומן אירועים - עדכון יומי של אירועים בכל רחבי הארץ |  גולן ואצבע הגליל |  גליל עליון |  גליל מערבי |  גליל תחתון |  כנרת ועמק הירדן |  עמקים וגלבוע |  חיפה והכרמל |  מישור החוף |  רמות מנשה והשרון |  תל אביב |  הרי יהודה |  ירושלים |  שפלת יהודה |  ים המלח |  מדבר יהודה |  צפון הנגב ולכיש |  מצפה רמון |  ערבה ואילת |  לינה ואוכל - גולן וגליל |  לינה ואוכל - עמקים |  לינה ואוכל - מרכז |  לינה ואוכל - תל אביב |  לינה ואוכל - חיפה |  לינה ואוכל - דרום |  לינה ואוכל - ירושלים |  אירופה |  אסיה |  אפריקה |  אמריקה |  ניו זילנד, אוסטרליה והפסיפיק |  צילומי שפים מפורסמים |  צילומי צימרים |  צילומי מסעדות ביתיות |  צילומי מחלבות בוטיק |  צילומי מסעדות ויקבים |  צילומי בתי בד |  צילומי אירוח ביתי |  צילומי שפים פרטיים |  צילומי אתרים בדרום הארץ |  צילומי אתרים בערים הגדולות |  ארכיון האתר |  הצגות ומופעים |  פסטיבל הבתולה במקסיקו |  מאה שנים של קפה ברחוב ביאליק 2 |  סיור ברמות מנשה בין גבעות ירוקות ויער אלונים באתרים הפחות מוכרים |  מלון נוף גינוסר חוזר לפעילות כשהכנרת בשיאה והקורונה בשליטה | 
|
|
|
|