אירועים, פעילויות, טיולים, פסטיבלים, אופרה ומחול בתאריכים 19-10 באוקטובר 2017

טיולי סתיו ברחבי הארץ, פסטיבל דוקאביב במעלות תרשיחא, פסטיבל סרטים יפני בחולון, פסטיבל קומדיות צרפתיות בסינמטקים, מופע מחול קובני בתל אביב, פסטיבל מחול ופרפורמנס בתמונע, אופרה ומחול רחוב בירושלים, סיור בעקבות נדידת הציפורים במדבר

קיצור דרך לאירועים לפי אזורי הארץ השונים:

צפון מרכז תל אביב ירושלים דרום 

 

צפון

משפחה משנרקלת

סופשבוע של שנירקול וחוויה ים תיכונית עם בית ספר שדה אכזיב בשיתוף ההתאחדות הישראלית לצלילה. בסתיו החופים מתרוקנים מהמוני הנופשים וזוהי אחת העונות הנעימות והיפות לצלול במימי הים התיכון ולהכיר את ייצוריו מקרוב. בערב הרצאות על אקולוגיה ימית למבוגרים וסרטים לילדים. בשבת בבוקר סיור בלגונה ושנירקול מודרך. אחר הצהרים פעילות אקטיבית בנושא שמירת טבע ימי. הגעה במכוניות פרטיות.

מתי: שישי-שבת, 21-20 באוקטובר

מחיר: בתשלום (לינה על בסיס פנסיון מלא)

לפרטים: החברה להגנת הטבע, 03-6388688, www.teva.org.il

חוף אכזיב צילום: רונית סבירסקי

 

עמוד למטיבי לכת

סיור מודרך לבני 18 ומעלה בנחל עמוד והמצוקים הגבוהים הסוגרים עליו. הטיול יתחיל בשייח קוואס ליד צפת ויהיה כולו בירידה בחלקו התיכון והתחתון של הנחל, עד חוקוק. ביקור בעין סתר, בסיפון הענק של המוביל הארצי ובעמוד המפורסם שעל שמו נקרא הנחל. אורך המסלול 14 קילומטרים מיועד למטיבי לכת.

מתי: שבת, 21 באוקטובר, 16:00-06:00

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

 

פסטיבל דוקאביב

פסטיבל דוקאביב גליל ה-9 במעלות תרשיחא יעמוד השנה בסימן 60 שנה למעלות תרשיחא. למעלה מ-30 סרטים דוקומנטריים מהארץ ומהעולם יוקרנו במהלך ימי הפסטיבל. מפגשים עם במאים ויוצרים; תערוכה של אמנים מקומיים; סדנאות וימי עיון; הקרנה פתוחה לקהל תחת כיפת השמיים; סיורים מודרכים באזור.

מתי: שלישי-שבת, 11-7 בנובמבר

מחיר: 20 שקל לסרט או סדנא

לפרטים: 04-9573050

מתוך הסרט ג'יין National Geographic Creative, Hugo van Lawick

 

באהבה לנחלי הכרמל

במסגרת טיולי "ארץ אהבתי" יתקיים סיור מודרך נרד בנחל כלח ונחל גלים שבכרמל. תחילתו בסמוך לבית אורן, ירידה אל הנחל בין עצי החורש ומספר מדרגות סלע גבוהות. ירידה אל ערוץ נחל גלים וטיפוס לביקור במערת אורנית ועטלפיה. אורך המסלול 12 קילומטרים ומתאים למטיבי לכת כולל מספר קטעי אתגר ויתדות.

מתי: שלישי, 24 באוקטובר, 16:00-07:15

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

 

עם קטנטנים בכרמל

טיול בהדרכת בית ספר שדה חוף הכרמל למשפחות עם קטנטנים בכרמל הירוק. טיול בנחל אורן, ביקור באגם מלאכותי ובמחצבות קדומות בשילוב הסברים על צמחים, פרחים ובעלי חיים מיוחדים.

מתי: שבת, 28 באוקטובר, 12:00-09:00

מחיר: בתשלום מגיל שנתיים ומעלה

לפרטים: 03-6388688

 

מפגש עם בוגי

במלון פסטורל כפר בלום יתקיים מפגש במסגרת "פסטורליה במילים" עם רא"ל (במיל') משה (בוגי) יעלון בנושא "אתגרי מדינת ישראל במזרח תיכון משתנה". בהרצאתו יתמקד יעלון באתגרים העומדים בפני מדינת ישראל נוכח השינויים המתרחשים בשנים האחרונות במזרח התיכון.

מתי: שישי, 20 באוקטובר, 10:30

מחיר: 80 שקל (כולל ארוחת בוקר קלה)

לפרטים: 04-6836611 www.kfarblum-hotel.co.il

 

פסטיבל מסרחיד

המרכז לתיאטרון עכו מקיים זו השנה ה-16 את פסטיבל "מסרחיד" המשקף את הדו קיום בעיר. מציג עבודות של יוצרים חדשים לצד ותיקים באמצעות סאטירה ואמירות חברתיות נוקבות בשלל תכנים, חברתיים, פוליטיים, אוניברסליים ואישיים. בפסטיבל ישתתפו 7 הצגות שמוצגות לתחרות והצגה אורחת.

מתי: שלישי-חמישי, 19-17 באוקטובר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 04-9919634 , www.acco-tc.com

 

מרכז

דבר אל העץ

בגלריה העירונית כפר סבא נפתחת תערוכת "דבר אל העץ" של האמן רענן חרל"פ. יצירות אוטוביוגרפיות על ילדותו בירושלים ומשפחתו דרך משחקי הילדים של התקופה והלימודים בבית ספר יסודי קדם־מקצועי, שבו למדו הבנים נגרות והבנות – תפירה.

מתי: פתיחה, חמישי, 19 באוקטובר (נעילה 28 בדצמבר) פתוח ראשון-שישי

מחיר: ללא תשלום

לפרטים: 09-7649303/4 (אתר מונגש, יש מעלית)

החלילנית של האמן רענן חרל"פ צילום: רן ארדה

 

פסטיבל הסרטים היפני

פסטיבל "אקי-נו" ("סתיו") לקולנוע יפני יתקיים זו השנה השנייה בסינמטקים של חולון, ירושלים, ת"א חיפה והרצליה. 9 הסרטים שיוקרנו בפסטיבל ישקפו את מיטב העשייה הקולנועית העכשווית והעדכנית מיפן בשנתיים האחרונות מהז'אנרים השונים: דרמות משפחתיות, מתח, אנימציה, קומדיה ואימה.

מתי: 31-24 באוקטובר

מחיר: בתשלום

מתוך הסרט היפני לפני שנעלם before we vanish

 

מסדר הלוחמים

מוזיאון ינקו דאדא מציג תערוכה המציינת 50 לספר "מסדר הלוחמים" שלקחו חלק בעשייתו חיים חפר (טקסט), מרסל ינקו (איור), איצ'ה ממבוש (הפקה), עמיקם גורביץ' (הוצאה לאור). את התערוכה יפתח ח"כ עומר בר-לב וגברי בנאי יקרא קטעים מתוך הספר.

מתי: פתיחה, שבת, 14 באוקטובר, 12:00 (נעילה מרס 2017)

מחיר: בתשלום

מרסל ינקו - השיריונאים באים צילום: רפי ונציאן

 

לנוסע המתמיד

תערוכה חדשה במרכז לאמנות דיגיטלית חולון: לנוסע בתדירות גבוהה For the Frequent Traveler, עם האמנים דוד חקי, נמרוד אלכסנדר גרשוני ועירא שליט. הצבה משותפת, של וידאו, סאונד ופיסול, הבוחנת את הקשר בין תהליכי עבודה, אילתור ועריכה, כחלק מתהליך השינוי בחללי המרכז.

מתי: פתיחה, חמישי, 26 באוקטובר 20:00 (נעילה 9 בנובמבר)

מחיר: כניסה חופשית

לפרטים: 03-5568792

 

רץ לצייר לחבר'ה

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס בחולון פותח שתי תערוכות: "רץ לצייר לחבר'ה" מחווה לקריקטוריסט ניסים (נוסקו) חזקיהו ו"אקשן, מציירים!" תערוכתה של דורית מיה גור.

מתי: 15 בנובמבר - 15 במרס

מחיר: בתשלום

מתוך התערוכה רץ לצייר לחבר'ה עבודתו של ניסים נוסקו חזקיהו

 

תפוחים ופנינים

במדיטק חולון יתקיים מופע מחווה שיוקדש לסופרת והמחזאית סביון ליברכט "תפוחים ופנינים" במסגרת הסדרה המצליחה "תן למילים לעשות בך". המופע, בנוכחותה והשתתפותה של סביון ליברכט, מיה דגן, יעל דיין, ערן צור, קרני פוסטל, ריימונד אמסלם, דניאל סלומון, יהלי סובול, עודד קוטלר ועורך הסדרה: אלי שנברג.

מתי: שישי, 27 באוקטובר, 12:00

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-5021552

ערן צור צילום: יוסי שלו

 

שיח עיצוב

בגלריה מאירוב בחולון מוצגת תערוכת רטרוספקטיבה של מעצב האופנה ירון מינקובסקי, הסוקרת למעלה משלושים שנות יצירה של עיצובים. במסגרת התערוכה יתקיים שיח גלריה עם ירון מינקובסקי והאוצרת אילנה כרמלי לנר.

מתי: שבת, 21 באוקטובר, 11:00

מחיר: כניסה חופשית

עופרה חזה צילום: בן לם

 

תל אביב

הקצב הקובני בישראל

להקת "ליזט אלפונסו דאנס קובה" מגיעה לביקור ראשון בישראל עם המופע FUERZA Y COMPAS+ בבית האופרה בתל אביב (בנוסף, באשדוד, ירושלים וחיפה). הלהקה מייצגת בווירטואוזיות את האלמנטים והשורשים המרכיבים את הקצב, התנועה והתרבות של קובה עם פרשנות עכשווית.

מתי: 7-1 בנובמבר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6927777

ליזט אלפונסו דאנס קובה צילום: Iveliz Canovas

 

לרקוד עם רובוט

"רובוט" מופע מחול מאת בלנקה לי יעלה בבית האופרה. שילוב בין מחול ומולטי מדיה שנוצר בשיתוף עם מאיווה דנקי ו-Aldebaran Robotics. היצירה מציגה שמונה רקדנים החולקים את הבמה עם תזמורת מכאנית חיה של כלים המנגנים בעצמם ועם שבעה רובוטים מואנשים, נחמדים ומרושעים בשם Nao ומצוידים במספר רב של אישיויות.

מתי: חמישי- שבת, 28-26 באוקטובר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6927777

ROBOT fr SBPR

 

מפגש עם סופרים בקאמרי

תיאטרון הקאמרי מקיים מפגש סופרים אחרי החגים. מבקר התיאטרון מיכאל הנדלזלץ יקיים מפגש עם חתן פרס ישראל א.ב יהושע על ספרו "שליחותו של הממונה על משאבי אנוש" ועם הסופר אתגר קרת בשילוב הקרנת סרטו "אתגר קרת - מבוסס על סיפור אמיתי".

מתי: ראשון-שני, 16-15 באוקטובר

מחיר: א.ב יהושע מפגש ללא תשלום, הצגה בתשלום, אתגר קרת 30 שקל כולל הסרט

לפרטים: 03-6060900

יובל סגל פתאום דפיקה בדלת צילום: יאיר מיוחס

 

נשמה בוערת

להקת המחול תור של הכוריאוגרף הבלגי החשוב טיירי סמיטס (Thierry Smits) מגיעה לישראל, במסגרת אירועי "תל אביב דאנס" במרכז סוזן דלל, עם המופע: "נשמה בוערת", החוגג את הגוף האנושי העירום אשר לדבריו של סמיטס משקף ביצירה זו מרחב פוליטי - "הטריטוריה החופשית היחידה שנותרה לנו".

מתי: רביעי-חמישי, 19-18 באוקטובר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-5105656

להקת ט'ור - טיירי סמיטס צילום: Anima Ardens

 

תאטרון מחול שטוטגרט

תיאטרון מחול שטוטגרט מיסודו של הכוראוגרף, הרקדן והמוזיקאי אריק גוטייה יעלה שני מופעים במרכז סוזן דלל. ערב רפרטוארי בו תבצע הלהקה מיצירותיהם של נאצ'ו דואטו, אלחנדרו סרודו, איציק גלילי, נדב צ'לנר, אריק גוטייה, יוהן אינגר ואנדוניס פוניאדקיס. מופע נוסף, ניז'ינסקי - יצירת המופת של הכוראוגרף מרקו גקה שתועלה במסגרת סדרת המחול של האופרה הישראלית.

מתי: 17-16 באוקטובר (ערב רפרטוארי סוזן דלל) 20-19 באוקטובר (ניז'ינסקי במשכן האופרה)

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-5105656, 03-6927777

צילום: Regina Brocke

 

גן התענוגות הארציים

להקת המחול מארי שווינאר COMPAGNIE MARIE CHOUINARD מגיעה מקנדה לישראל לשלושה מופעים בתל אביב במסגרת עונת המחול בבית האופרה עם המופע "גן התענוגות הארציים". מופע המשלב מחול מודרני, אמנות פלסטית ומיצגי וידאו לציון 500 שנה למותו של הצייר ההולנדי הירונימוס בוש שיצירתו "גן התענוגות הארציים" היא ההשראה למופע.

מתי: שני-רביעי, 8-6 בנובמבר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6927777

מארי שווינאר CMC blanc Photo Nicolas Ruel

 

האנסמבל הקולי בעונה חדשה

האנסמבל הקולי הישראלי פותח את העונה במוזיאון תל אביב לאמנות. במסגרת העונה החדשה ינוגנו הרקוויאם של פוצ'יני לצד יצירות של ברהמס, מוזיקה ספרדית בליווי גיטרות לצלילי פדריקו גרסיה לורקה, מוזיקה סקנדינבית עם המנצח הנורווגי תומאס קפלין, ולסיום לציון 100 שנה להולדת המלחין ליאונרד ברנשטיין תתקיים מחווה שתשלב להיטים ממחזות הזמר וטעמים מן המסורת היהודית.

מתי: רביעי, 1 בנובמבר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 074-7012112

האנסמבל הקולי הישראלי צילום: ניב שמעון

 

פסטיבל קומדיות צרפתיות

או לה לה! פסטיבל הקומדיות הצרפתיות השלישי יתקיים בסינמטקים ברחבי הארץ. הפסטיבל יפתח עם הסרט "סה לה וי" בהשתתפות צמד הבמאים אריק טולדנו ואוליבייה נקש ("מחוברים לחיים"). הסרט עוסק ביממה אחת של חתונה פומפוזית ברוח המאה השמונה עשרה בטירה קסומה בצרפת, שכל מה שיכול להשתבש בה משתבש. סרטים נוספים: סיפור כיסוי, הבלונדיני עם הנעל השחורה, הקדילאק הלבן, ספירו הקטן ואחרים.

מתי: 16 בנובמבר - 5 בדצמבר

מחיר: בתשלום

מתוך הסרט סה לה וי צילום: באדיבות לב

 

אופרה ואמנות

האופרה הישראלית בשיתוף גלריה נגא לאמנות עכשווית יצאו במיזם אמנותי חדשני OPERART - מפגש בין אמנות האופרה לבין צילום אמנותי עכשווי. התערוכה תוצג באכסדרת בית האופרה בהשתתפות 7 אמנים ישראליים מובילים שמעניקים פרשנות אישית ל-7 האופרות מהעונה החדשה של האופרה הישראלית.

מתי: פתיחה, 1 בנובמבר (נעילה בסוף 2018)

מחיר: כניסה חופשית

מיכל חלבין על האופרה כרמן

 

פסטיבל תמונע הבינלאומי

פסטיבל תמונע הבינלאומי 2017 בסימן "מפגשים". 16 ימים של תיאטרון, פרפורמנס, מחול, מוזיקה ואמנות פלסטית. 8 מופעים מחו"ל (פולין, גרמניה, אוסטריה, ארה"ב) ושיתוף פעולה בין ישראל-שווייץ, ישראל-ספרד וישראל-גרמניה 10 בכורות ישראליות ובינלאומיות ותחנת רדיו תמונע במהלך כל ימי הפסטיבל.

מתי: 23 באוקטובר-7 בנובמבר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-5611211

 

פרויקט 48

בת-שבע מארחת במרכז סוזן דלל את "פרויקט 48 מהדורה 5 #". זהו מרתון בזק אמנותי ייחודי מסוגו בתחום המחול, שמפגיש בין כוריאוגרפים, דרמטורגים, אמנים ויזואליים, כותבים ורקדנים ליצירה משותפת. האנסמבלים נבחרים בהגרלה ותוך 24 שעות הם רוקחים יצירות מחול מקוריות המוצגות למחרת בהופעה חד פעמית. בתום המופע הראשון מתבצעת הגרלה נוספת וסבב חדש של תהליך יצירתי והופעה יוצא לדרך. בנוסף, החזרות יצולמו ויועברו בשידור חי בפייסבוק.

מתי: חמישי-שישי, 27-26 באוקטובר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-5171471 שלוחה 115

צילום: אסקף

 

בין עבר לעתיד

יוסי ברג ועודד גרף מעלים בסוזן דלל בבכורה את "פולחן האביב". עבודה לארבעה גברים הנעה בין עבר לעתיד, ומעלה שאלות על הקשר שקיים בין כינון הזהות הגברית, מיניות והערצת המולדת.

מתי: חמישי-שישי, 27-26 באוקטובר

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-5105656

 

ירושלים

אופרה בסינמטק

עונת האופרה של המטרופוליטן אופרה בניו יורק תועבר בשידור ישיר לסינמטק בירושלים. הפקות חדשות של "נורמה" מאת בליני, "טוסקה" מאת פוצ'יני, "כך עושות כולן" מאת מוצרט, בכורה של "המלאך המחסל" מאת תומאס אדס ובניצוחו. קונצ'רטו לקולנוע: מחווה למאסטרו זובין מהטה בהשתתפותו עם המרצה פרופסור מיכאל וולפה.

מתי: 21-7 באוקטובר (המופעים ממשיכים עד אפריל 2018)

מחיר: בתשלום

לפרטים: 9377*

חליל הקסם Photo: Richard Termine Metropolitan Opera

 

בנבכי העיר

סיור מעגלי מודרך בשעות אחר הצהריים והערב למקומות מוכרים ומוכרים פחות בלב העיר. יציאה ממתחם תחנת הרכבת הראשונה אל גבעת התנ"ך והפריחה הסתווית. תיאטרון הח'אן, שכונת ימין משה, משכנות שאננים, טחנת הקמח, פארק טדי וסיום בשער יפו בעיר העתיקה. שעות הסיור: 16:00-20:00

מתי: שבת, 28 באוקטובר, 20:00-16:00

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

התחנה הראשונה צילום: רונית סבירסקי

 

גנרל וג'נטלמן

התערוכה החדשה "גנרל וג'נטלמן – אלנבי בשערי ירושלים" שתוצג במוזיאון מגדל דוד תעסוק בשבוע אחד שהתרחש לפני 100 שנים. התערוכה תפתח ביום שבו נכנס גנרל אלנבי דרך שער יפו אל מגדל דוד בירושלים כשהוא חוגג את ניצחון האימפריה הבריטית על השלטון העות'מאני שנמשך 400 שנים.

מתי: פתיחה, 11 בדצמבר

מחיר: בתשלום

מגדל דוד צילום: חמוטל וכטל

 

קונצ'רטו לקולנוע

סינמטק ירושלים עורך מחווה לזובין מהטה לרגל יום הולדתו ה-80 עם הסרט הדוקומנטרי "זובין מהטה חובק עולם" מאת בטינה ארהרדט (גרמניה, 2016) בנוכחות המאסטרו והבמאית. הסרט עוקב אחר מסעותיו, פגישותיו וחייו של המאסטרו בעולם. בתום הסרט יתקיים מפגש בהנחייתו של המוסיקאי פרופ' מיכאל וולפה וזובין מהטה והבמאית בטינה ארהרדט.

מתי: מוצאי שבת, 21 באוקטובר

מחיר: 90 שקל

לפרטים: 9377*

זובין מהטה צילום: עודד אנטמן

 

ירושלים של פרטים

מוזיאון ישראל מציג תערוכה חדשה "ירושלים של פרטים" שתאפשר לגלות את ירושלים מחדש, לסייר ברחובותיה ולראות כיצד העיר הציתה את דמיונם של אנשים בעולם כולו.

מתי: פתיחה, חמישי, 5 באוקטובר (נעילה מרס 2018)

מחיר: בתשלום

צילום: אסף עברון

 

רוקדים מיפו עד אגריפס

"מיפו עד אגריפס" הוא פסטיבל מחול מבית קבוצת מחול ק.ט.מ.ו.ן הירושלמית, המפגיש זו השנה הרביעית יצירות של כוריאוגרפים ורקדנים מובילים ומגוונים מרחבי הארץ עם אמנים ירושלמים ובעלי עסקים בשוק מחנה יהודה. יוצגו שמונה עבודות מחול, מתוכן שש בכורות, בברים ברחבי שוק מחנה יהודה וערב הנעילה בבית אליאנס הסמוך לשוק.

מתי: ראשון-שני, 24-22 באוקטובר

מחיר: כניסה חופשית לכל המופעים והאירועים

תומר נבות צילום: קרן אלקיים

 

דרום

נדידת הסתיו במדבר

טיול צפרות בדגש על נדידת הסתיו במדבר. בעונה זו עשרות מינים של ציפורי שיר, דורסים ועוד עושים דרכם לאפריקה לקראת החורף. ביקור באתרים "מושכי נודדים" בהר הנגב הגבוה כולל תצפיות בשדה בוקר, אזור חוות כרמי נפחא ומצפה רמון. תצפית על ציפורי שיר נודדות, דורסים וחסידות נודדות ומינים מדבריים. בהדרכת מרכז הצפרות הישראלי.

מתי: שבת, 21 באוקטובר, 12:30-07:30

מחיר: בתשלום

לפרטים: החברה להגנת הטבע, 03-6388688, www.teva.org.il

צילום: רונית סבירסקי

 

בחזרה אל המצדה

סיור במצדה בהדרכת בית ספר שדה עין גדי. עלייה בשביל הרץ, אחד מהשבילים הקדומים שבהם השתמשו החיילים הרומאים, הקפת המבצר ותצפית עליו מהגדה הדרומית, מהר אלעזר, שם שכן המחנה השמיני של החיילים הרומים. הסברים על הורדוס הבנאי הגדול ועל מצדה כאתר אסטרטגי. ירידה אל בקע ים המלח דרך מעלה אלעזר.

מתי: שבת, 21 באוקטובר, 15:00-09:00

מחיר: בתשלום

לפרטים: 03-6388688

 

שבת טבע בעין גדי

בבית ספר שדה עין גדי תתקיים "שבת – טבע" למבוגרים ולילדים. בשישי: קבלת שבת וארוחת ערב משותפת ולאחריה מעגלי שיח ודיון בנושא השבת והקשר שבינה לבין הטבע הארץ ישראלי. בשבת: טיול ולפעילות בשמורת עין גדי - בנחל דוד. לאחר ארוחת הצהריים פעילות פרידה משותפת בדגש על האדם, המשפחה והקהילה.

מתי: שישי-שבת, 28-27 באוקטובר

מחיר: בתשלום (לינה על בסיס פנסיון מלא)

לפרטים: 03-6388688

 

כתבות ומסלולי טיול מפורטים תוכלו לראות באתר www.photour.co.il

יומן אירועים - עדכון יומי של אירועים בכל רחבי הארץ |  גולן ואצבע הגליל |  גליל עליון |  גליל מערבי |  גליל תחתון |  כנרת ועמק הירדן |  עמקים וגלבוע |  חיפה והכרמל |  מישור החוף |  רמות מנשה והשרון |  תל אביב |  הרי יהודה |  ירושלים |  שפלת יהודה |  ים המלח |  מדבר יהודה |  צפון הנגב ולכיש |  מצפה רמון |  ערבה ואילת |  לינה ואוכל - גולן וגליל |  לינה ואוכל - עמקים |  לינה ואוכל - מרכז |  לינה ואוכל - תל אביב |  לינה ואוכל - חיפה |  לינה ואוכל - דרום |  לינה ואוכל - ירושלים |  אירופה |  אסיה |  אפריקה |  אמריקה |  ניו זילנד, אוסטרליה והפסיפיק |  צילומי שפים מפורסמים |  צילומי צימרים |  צילומי מסעדות ביתיות |  צילומי מחלבות בוטיק |  צילומי מסעדות ויקבים |  צילומי בתי בד |  צילומי אירוח ביתי |  צילומי שפים פרטיים |  צילומי אתרים בדרום הארץ |  צילומי אתרים בערים הגדולות |  ארכיון האתר |  הצגות ומופעים |  פסטיבל הבתולה במקסיקו |  מאה שנים של קפה ברחוב ביאליק 2 |  סיור ברמות מנשה בין גבעות ירוקות ויער אלונים באתרים הפחות מוכרים |  מלון נוף גינוסר חוזר לפעילות כשהכנרת בשיאה והקורונה בשליטה | 
|
|
|
|