צלם: רונית סבירסקי
הדר גלרון עם "פולסא 2017" בקפה תיאטרון הקאמרי
צלם: רונית סבירסקי
פירוש חדש להלכות
צלם: רונית סבירסקי
מחליפה תלבושות ודמויות
צלם: רונית סבירסקי
משחק וסטנדאפ
צלם: רונית סבירסקי
צנעת הפרט

הדר ב'

מאת: רונית סבירסקי

 

הדר גלרון מחדשת את המופע "פולסא 2017" בקפה תיאטרון הקאמרי. הנושא נותר בעינו אבל הפאנצ'ים משתנים ולזכות הרבנים אפשר לומר שהם מספקים לה את החומר הטוב ביותר שסטנדאפיסט יכול לשאוף אליו.

 

על הבמה ניצבים ציטוטים של רבנים מכלי התקשורת השונים וגלרון נותנת להם את האינטרפרטציה האישית מזווית של סטנדאפיסטית מוכשרת. היא עד היום מחפשת את הקול שמפיקה הערווה ולא מצליחה לשמוע. מספרת על בנות מתוסכלות בעדה החרדית שמשוכנעות שמשהו לא תקין אצלן פיזיולוגית כי הערווה שלהן לא משמיעה ולו תו אחד לרפואה.

 

הדר גלרון    צילום: נתן דוידוביץ' 

 

גלרון שוקלת להחליף את שמה מהדר לאדר כי להיות היום א' משמעו להיות מוטרדת מינית אולטימטיבית. שלטים נוסח "אסור להרוג כינים בשבת", "סקס מותר רק בלילה רצוי בלי זבובים" ו"אסור לשיר באמבטיה" מהווים חלק מהתפאורה ומרכיבים את הנושאים עליהם היא מדברת. מההלכה של הרב עובדיה "ליושבים בשירותים אסור לדבר עם מי שבחוץ" היא יצרה קטע שממנו צריך רק לדמיין את זה שיושב בשירותים ונייר הטואלט בדיוק נגמר לו. זה נגמר בדמעות של צחוק.

 

 מעלה מתנדבים לבמה לטקס החלפת הכיפות   צילום: רונית סבירסקי

 

יש בה שילוב של שחקנית טובה וסטנדאפיסטית מצוינת. היא מחליפה תלבושות ודמויות, משגרת שאלות פינג פונג לקהל שמוסיפות לגלי הצחוק, מעלה לבמה גבר ושתי נשים מהיושבים באולם, נותנת להן לאחוז בחבל כביסה שעליו תלויות כיפות סרוגות ומתחילה בטקס חבישת הכיפות לגבר כשכל אקט כזה מלווה באימרה מצחיקה יותר מקודמתה. זהו ערב שיש בו שפע של הומור, ציניות ואקטואליה. מומלץ בחום.

 

המופע הבא של הדר גלרון בקפה תאטרון הקאמרי יהיה ב-28 ביוני בשעה 21:00. 

|
|
|
|
|