צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה"
צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה"
צלם: Ronit Svirsky
בוקר עם שמפנייה על שפת הנחל
צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה" 2
צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה" 3
צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה" 4
צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה" 5
צלם: Ronit Svirsky
מסעדת "הפינה הירוקה" 6

בוקר של שמפניה על שפת הנחל

מאת: רונית סבירסקי

 

בצל עצי האיקליפטוסים על גדות הירקון בין גשר עץ ציורי והגשר הגדול של נתיבי איילון ממוקם בית שאוהב את ארץ ישראל יפה ונקייה. תערוכות אקולוגיות, אמנים ממחזרים ותערוכות מתחלפות הן חלק מההתרחשות בבניין הזה.

מטבח חלבי

אבל זה לא הכל. בעורפו של המבנה ממש על שפת המים נמצאת כבר 17 שנים מסעדת "הפינה הירוקה". כסאות גן גבוהים, שולחנות מול הנוף הירוק ומתחם פנימי לחייבי המזגנים. המטבח מבוסס על מתכונים חלביים שפותחו על ידי זאב קוכמן הבעלים עם צוות המטבח.

פריס על גדות הירקון

החידוש האחרון שלהם הוא ארוחת בוקר-שמפניה שבצרפתית זה נשמע הרבה יותר סקסי

CHAMPAGNE BREAKFAST. לא סתם שמפניה אלא כשרה שגם שומרי המסורת יוכלו ליהנות ממנעמי החיים. מאין צצה לנו פתאום שמפניה כשרה? את ההצלחה הזו אפשר לזקוף לזכות יבואן הקווה הספרדית שהצליח לשכנע אותם לייצר לו משהו שלא עשו עד היום. היא נקראת Castell d'Oberdola.

שמפנייה וברווזים

ארוחת הבוקר כוללת כוס שמפניה או בקבוק במתקן קרח כסוף לקבוצה גדולה. פרצל בחמאת פסטו, סלט סלמון מעושן, סלט בייבי, צנוברים, טבסקו ומעל הכל יושבת ביצת עין שמחכה להתפוצץ ולהיספג בתוך הפרצל. מחיר הארוחה כולל השמפניה 50 שקלים. אם תזמינו בקבוק שלם המחיר יהיה 90 שקלים ואם תסתפקו בכוס שמפנייה בלבד בשעת שקיעה מול הברווזים (כן, יש בירקון ברווזים, ראיתי במו עיני ולא בגלל השמפניה) זה יעלה לכם 22 שקלים.

 

פתוח ראשון חמישי 09:00-23:00 ובשישי עד שעה לפני כניסת השבת. המסעדה כשרה.

לחונים במגרש החנייה בתשלום - החזר של 50%

טל. 03-6422741

 

 

|
|
|
|